Nü model bilindiği üzere “çıplak” modellik olarak adlandırılmaktadır. Türkiye’de genelde eğitim alanında ve çizim derslerinde kullanım alanı olmasına rağmen, ticari açıdan çok büyük kazançlar sağlamaktadır.

Türkiye’de henüz eğitim alanı dışında çok fazla kullanılmamasına rağmen yurt dışında ticari amaçla aylık milyon dolar kazanan modeller bulunmaktadır. Fakat ülkemizde çoğu bayanın yeni yeni bu modellik türüne merak salması ile beraber, şuanda aylık 5000 dolar ve üzeri kazanç elde eden modellerimiz mevcuttur.

Eğitim alanında ortalama saatlik en az 100 TL gibi rakamlar kazandıran nü modellik, ticari olarak yaptığınız zaman video veya fotoğraf başına 100 dolar ve üzeri kazanç sağlatmaktadır. Düzenli bir şekilde çalışılması ve içerik üretilmesi halinde aylık veya günlük ciddi kazançlar elde edilmektedir.

nü model
nü model

Nü Modellik Ne Kadar Kazandırır?

Nü modellik ne kadar kazandırır sorusu son zamanlarda çok fazla merak edilen bir konudur. Nü model olduğunuz zaman üretilen içeriklerin kalitesine göre kazançlar değişmektedir.

Çoğu kişiler yurt dışındaki bazı sitelerde bireysel olarak içeriklerini satmaya çalışmaktadırlar. Fakat tanıtım ve reklam kısmını sağlayamadıklarından dolayı ne yazık ki sonuç alamamaktadırlar. Bu yüzden bir heves olarak başladıkları nü model olma yolunda fazla ilerleyememektedirler.

Şuanda hali hazırda uzun süredir çalışmış olduğumuz modeller ortalama aylık 3000 ila 5000 dolar üzerinde kazanç sağlamaktadırlar. En yüksek kazanan modelimiz ise ortalama aylık 12.000 dolar kazanç sağlamaktadır.

Yurt dışında aylık 1 milyon ila 2 milyon dolar arasında kazanan nü modeller mevcuttur. Fakat ticari olarak yapılan nü modellikte kısa vade değil, uzun vadede güzel kazançlar elde etmeniz mümkündür.

Şu şekilde basitçe hesaplamak gerekirse; 1 yıl içerisinde içeriklerinize abone olmak isteyen 1000 kişi olduğunu var sayalım. Sürekli düzenli çekimler ile içerik çeşitliliğinin arttırıldığını. Her abonenin standart içerikler için aylık size 10 dolar abonelik ücreti ödediğini var sayalım. 1 yıl sonunda aylık 10.000 dolar geliriniz olacak ve artmaya devam edecektir.

nü modellik
nü modellik

Örn : Özel içerikleri ise görsel veya video başına 5-10 dolar arası sattığımızı var sayar isek, 1000 aboneniz ile özel içeriklerden 1 günde 10.000 dolar ve üzeri kazanç sağlayabilirsiniz. Bunların hepsi zaman ayırmanız, uğraşmanız ve uzun süreli çalışma sonucu olacak şeylerdir.

Düzenli olarak fotoğraf ve video çekimi yaparak yaklaşık olarak 2 yıldır çalışmış olduğum nü model şu anda aylık 12.000 dolar kazanç sağlamaktadır. Ülkemizde yaşayan yabancı uyruklu bayanlar bu yüzden nü modelliğe çok ilgi göstermektedirler. Dolar bazlı kazanç olması bu alandaki modelliğe ilgiyi arttırmaktadır.

Şu anda dünya genelinde en çok nü modelliğe ilgi gösteren ülkeler arasında Rusya gelmektedir. Bu sayede gezerek ve eğlenerek yüksek kazançlar elde etmektedirler. Nü modellik her kesin yapabileceği bir modellik türü olmadığı gibi öz güven sahibi olmanızı gerektiren bir modellik türüdür.

Onedio sitesinin yapmış olduğu haber ile 2021 yılında nü modellik yaparak en çok kazanç sağlayan kişilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://onedio.com/haber/buralar-alev-aldi-onlyfans-platformunda-en-cok-para-kazanan-10-kisiyi-acikliyoruz-1002608

Nü Model Olmak

Nü model olmak için özgüven yeterli olup, başka bir şeye gerek yoktur. Nü modellik yaparken yüzünüzü göstermenize gerek olmadan bu modelliği yapabilmeniz mümkündür. Bu sayede rahat bir şekilde bu işi yapabilirsiniz.

Bireysel olarak yapmış olduğunuz nü modellik ile yurt dışında içeriklerinizi satarak çok fazla sonuç alamazsınız. Profesyonel ve bilgi gereken reklam ve tanıtım çalışmaları ile iyi yerlere gelmeniz mümkündür. Bizimle yapacağınız nü modellik sayesinde çok iyi yerlere gelmeniz mümkündür.

İlk olarak çekimler yapılarak ve içerikler üretilerek bu içerikler reklam ve tanıtımlar yapılarak desteklenmektedir. Zamanla içeriklerinizi satın alan kişilerin isteklerine göre çekimler çeşitlendirilmektedir. Bu sayede sabit ve sürekli artış sağlayan kalıcı bir gelir kapısı oluşmuş olacaktır.

Eğer nü model olmak istiyor veya bu alanda öz güvene sahip iseniz, sosyal medya hesabım üzerinden ulaşarak bu konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Instagram : https://www.instagram.com/barrris/